Firmamız Hakkında

20+ YILLIK TECRÜBE

Belinay Mermerit 20 Yılı Aşkın mutfak tezgahları üretimi konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahip olan ve günün yaşam standartlarını ve modellerini yakından takip eden bir firma olmanın yanında yüzde yüz müşteri memnuniyeti hizmetinden yola çıkarak bir çok renk, doku ve modelde mermerit, dekopol mutfak ve banyo tezgahı üretimi yapan firmadır.

Vizyonumuz

Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle şık dekorasyon çözümleri sunmak Zengin renk ve desen çeşitleri ile her talep ve ihtiyaca cevap vermek Dürüst ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin daimi tercihi olmak.

Misyonumuz

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Neden Biz

Firma olarak sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerde dikkat ettiğimiz bazı konular var. Bunlar sizlere en iyi hizmet vermemiz için firmamızın prensibleridir.

Hayalinizdeki Mutfağınız İçin

Bizden Teklif Alın

× Nasıl yardımcı olabiliriz?